O firmie

Motto Sp. z o.o. specjalizuje się w administrowaniu i kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych oraz nieruchomościami stanowiącymi współwłasność w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Działalność firmy obejmuje również usługę zarządzania najmem lokali mieszkalnych, usługowych, handlowych i biurowych, a także usługę zarządzania nieruchomościami o charakterze komercyjnym. Dodatkowo oferuje usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. 

 

Siedziba firmy oraz biuro obsługi klienta znajdują się w Bielsku-Białej przy ul. R.Dmowskiego 14/1. Aktualnie spółka administruje i zarządza nieruchomościami zlokalizowanymi na terenie Bielska-Białej i okolic.
 
Filarem firmy jest jej wykwalifikowana kadra, posiadająca m.in.: licencje zawodowe nr 3552 i 14137 w zakresie zarządzania nieruchomościami, licencje zawodowe nr 1405 i 7710 w zakresie obrotu nieruchomościami, uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie oraz praktykę w budownictwie. Pracę zarządców wspomagają legalne, profesjonalne systemy informatyczne. Do prowadzenia księgowości nieruchomości wykorzystywany jest System Łatwej Obsługi Nieruchomości firmy Mieszczanin, z kolei do prowadzenia obsługi technicznej nieruchomości służy program PROJECT THUNDER.
 
Spółka posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.
 
Całokształt działań zespołu firmy Motto Sp z o.o. podejmowanych w ramach świadczonych usług ukierunkowany jest na zaspokajanie potrzeb klienta, dbałość o jego satysfakcję, zapewnienie wysokiego standardu usług.
 
Cele te realizuje poprzez: 
  • wnikliwe rozpoznanie oczekiwań klientów,
  • przygotowywanie odpowiednich, z punktu widzenia realizacji celu właściciela, rozwiązań,
  • zapewnienie dobrej komunikacji z klientami,
  • szybkie reagowanie na uwagi i opinie klientów,
  • dostosowywanie działań i narzędzi pracy do potrzeb klientów,
  • zapewnienie pełnego zaangażowania i profesjonalnego podejścia pracowników i partnerów,
  • szybkość działań i reakcji pracowników oraz partnerów,
  • ciagły rozwój i doskonalenie systemu pracy i pracowników.
 
Priorytetem firmy jest zapewnienie niezawodności usług zgodnie z oczekiwaniami klienta. 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

newsletter